−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Szatarpy
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
0
Gdańsk, Dworzec Główny
1
1
Gdańsk, Brama Wyżynna
2
2
Gdańsk, Toruńska
3
3
Gdańsk, Sandomierska
4
4
Gdańsk, Rejtana
4
4
Gdańsk, Gościnna
5
5
Gdańsk, Ukośna
6
6
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Radunica
9
9
Pruszcz Gd., Przemysłowa
10
10
Pruszcz Gd., Chopina
11
11
Pruszcz Gd., Matejki
12
12
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
12
12
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
13
13
Pruszcz Gdański
Rusocin, Rataja - Zespół Szkół Rolniczych
14
14
Rusocin, Prosta
15
15
Wojanowo
16
16
Świńcz
18
18
Jagatowo, Południe
20
20
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
21
21
Trąbki Wielkie
Kleszczewo, Brzozowa
22
22
Warcz, Wybudowanie
24
24
Warcz
26
26
Domachowo
27
27
Mierzeszyn, Wybudowanie
29
29
Domachowo, Osiedle
27
27
Zaskoczyn
29
29
Zaskoczyn, DPS
31
31
Mierzeszyn
32
32
Mierzeszyn, Kasztanowa
33/30
33/30
Mierzeszyn, Cyprysowa
<
31
Mierzeszyn, Leśniczówka
<
33
Przywidz
Miłowo
<
34
Bliziny
<
36
Kierzkowo
<
38
Borowina, Wschód
<
39
Borowina
<
41
Trzepowo, Szkoła
<
42
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn
32
-
Mierzeszyn, Południe
33
-
Błotnia
34
-
Błotnia, Wybudowanie
34
-
Przywidz
Olszanka
35
-
Olszanka, Wybudowanie
36
-
Drzewina, Skrzyżowanie
37
-
Sucha Huta, Kolonia
38
-
Sucha Huta
38
-
Sucha Huta, Wybudowanie
39
-
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
40
-
Skarszewy
Nowy Wiec, Drewnopol
41
-
Nowy Wiec
43
-
Nowy Wiec, Drewnopol
45
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
46/40
-
Guzy
41
-
Szatarpy
42
-
Szatarpy, Skrzyżowanie
43
-
Liniewo
Chrósty Wysińskie
45
-
Wysin, Wybudowanie
46
-
Wysin
47
-
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
859
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zaskoczyn
Kierunek:
Szatarpy
Od poniedziałku do piątku - poza okresem letnich wakacji szkolnych (oprócz świąt)
12:11
13:11
T
15:11
16:46
T
Od poniedziałku do piątku - w okresie letnich wakacji szkolnych
12:11
15:11
Soboty (oprócz świąt)
12:11
15:11
Linia użyteczności publicznej
Objaśnienia:
T
− kurs do: Trzepowo, Szkoła
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się