−
A
+
Strona główna
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Wersja mobilna
Bilety - taryfa opłat
kiedyprzyjedzie.pl
GRYF
1
2
3
4
5
7
8
9
11
12
13
14
Z14
15
16
17
18
19
20
Z21
40
801
806
810
PKS Gdańsk
851
852
854
855
856
857
859
860
861
862
863
864
865
866
867
868
869
870
871
881
882
Linie międzynarodowe
K1
M1
M2
M3
Komunikacja miejska Tczew
Tczew
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Liniewo
Wysin
-
0
Wysin, Wybudowanie
-
1
Chrósty Wysińskie
-
2
Nowa Karczma
Szatarpy, Skrzyżowanie
-
4
Szatarpy
-
5
Guzy
-
6
Guzy, Skrzyżowanie
-
7
Skarszewy
Nowy Wiec, Drewnopol
-
8
Nowy Wiec
-
10
Nowy Wiec, Drewnopol
-
12
Nowa Karczma
Guzy, Skrzyżowanie
-
13/7
Przywidz
Sucha Huta, Wybudowanie
-
8
Sucha Huta
-
9
Sucha Huta, Kolonia
-
9
Drzewina, Skrzyżowanie
-
10
Olszanka, Wybudowanie
-
11
Olszanka
-
12
Trąbki Wielkie
Błotnia, Wybudowanie
-
13
Błotnia
-
13
Mierzeszyn, Południe
-
14
Mierzeszyn
-
16
Przywidz
Trzepowo, Szkoła
0
<
Borowina
1
<
Borowina, Wschód/Kolonia
3
<
Kierzkowo
4
<
Bliziny
6
<
Miłowo
8
<
Trąbki Wielkie
Mierzeszyn, Leśniczówka
10
<
Mierzeszyn, Cyprysowa
11
<
Mierzeszyn, Kasztanowa
12
17
Mierzeszyn, Wybudowanie
13
18
Domachowo
15
20
Mierzeszyn
<
18
Zaskoczyn, DPS
<
19
Zaskoczyn
<
21
Domachowo, Osiedle
<
23
Warcz
16
24/21
Warcz, Wybudowanie
18
23
Kleszczewo, Brzozowa
20
25
Pruszcz Gdański
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
21
26
Jagatowo, Południe
22
27
Świńcz
24
29
Rusocin, Prosta
26
31
Rusocin, Rataja - Zespół Szkół Rolniczych
27
31
Rusocin, Tczewska
28
31
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
29
32
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
30
35
Pruszcz Gd., Matejki
30
35
Pruszcz Gd., Chopina
31
36
Pruszcz Gd., Przemysłowa
32
37
Pruszcz Gd., Radunica
33
38
Gdańsk m.
Gdańsk, Ukośna
36
41
Gdańsk, Gościnna
37
42
Gdańsk, Rejtana
38
43
Gdańsk, Sandomierska
38
43
Gdańsk, Toruńska
39
44
Gdańsk, Brama Wyżynna
40
45
Gdańsk, Dworzec Główny
41
46
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
42
47
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
859
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kleszczewo, Brzozowa
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku - poza okresem letnich wakacji szkolnych (oprócz świąt)
04:51
05:36
g
06:36
g
07:06
08:06
09:36
g
13:06
14:11
16:06
g
Od poniedziałku do piątku - w okresie letnich wakacji szkolnych
04:51
05:36
06:36
08:06
09:36
13:06
16:06
Soboty (oprócz świąt)
04:51
08:06
13:06
Linia użyteczności publicznej
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się